Gizlilik

Halerkap Bilgisayar&Bilişim Teknolojileri, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (isim, yaş, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir.

guvenlik-kamerasi-ankara.com’ da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sadece Halerkap Bilgisayar&Bilişim Teknolojileri bünyesinde kullanılmaktadır.

Kişisel bilgileriniz haricinde sitede yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler Halerkap Bilgisayar&Bilişim Teknolojileri tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Siparişinizi tamamlarken istenen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şart altında tarafımızdan saklanmamaktadır. Bizlere her zaman aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirisiniz.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Halerkap Bilgisayar&Bilişim Teknolojileri’nden gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ya da site üzerinden “Hesabım” bölümde “Üyelik Bilgileri Güncelleme” alanında “Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum” seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Halerkap Bilgisayar&Bilişim Teknolojileri
http://halerkapbilisim.com
Adres: Ahievran Mh. Düzova Sk. 36/2 Sincan/ANKARA
Tel: 0312 268 10 68
Mail: idari.isler@halerkapbilisim.com